Питання до підприємців
♥ḾᾶлѐἯь₭ᾶЯ♥
|
#8512 |
|
Я працюю в закладі харчування, тому в нас вся продукція, яку беруть клієнти з собою, упаковується в пластикові контейнери. Також є невеличкі пакети з назвою нашого закладу. Нам так зручно, вже звикли.)
|
|
|
Спонсор:
|

