Весілля
Медея |
#5384 |
|
Ми з чоловіком вже після весілля поїхали до Львову, саме для того, щоб зробити красиві знімки на згадку. І нам також був потрібен фотограф. Львів - місто дуже велике та різноманітне, але моя подруга порадила нам чи не найкращого фотографа - https-ссылка і ми не були розчаровані! У нього є свій власний стиль, який чітко проглядується в усіх його роботах, і який вдало співпав з нашим баченням та побажаннями. Може, вам теж сподобається.
|
|
|
Спонсор:
|

