Напечатать
»Студенческий форум
  https://studportal.net.ua/forums.php
»БОЛТАЛКА
  https://studportal.net.ua/forums.php?c=bolt#bolt
»Всяка-разна-интересна
  https://studportal.net.ua/forums.php?m=topics&s=4
»Питання до підприємців
  https://studportal.net.ua/forums.php?m=posts&q=2282

Автор: Сладенькая, Отправлено: 21.05.2017 GMT0 часов.
Питання до підприємців: як ви упаковуєте товари або вироби, продаючи їх покупцям? Використовуєте звичайні пакети, або з логотипом? Або інші варіанти?
Автор: ♥ḾᾶлѐἯь₭ᾶЯ♥, Отправлено: 21.05.2017 GMT0 часов.
Я працюю в закладі харчування, тому в нас вся продукція, яку беруть клієнти з собою, упаковується в пластикові контейнери. Також є невеличкі пакети з назвою нашого закладу. Нам так зручно, вже звикли.)
Автор: Шоколадная_фАнТаЗиЯ, Отправлено: 21.05.2017 GMT0 часов.
Мені б теж було цікаво дізнатись відповіді. Планую зайнятись випіканням тістечок та тортів під замовлення, і теж необхідно подбати про удавку.
Автор: Юлия Цветкова, Отправлено: 21.05.2017 GMT0 часов.
Дивлячись на те, яка саме продукція реалізується у вас.) Якщо одяг чи сувеніри якісь, то можна було б замовити паперові пакети з нанесенням різних малюнків, патріотичних або нейтральних. Не думали про такий варіант https-ссылка ? Ну а якщо у вас харчова продукція, то, можливо, треба вибирати будь-який інший спосіб пакування.
Автор: Ambision, Отправлено: 21.05.2017 GMT0 часов.
Тут нужен спец в этом деле
Автор: olena85, Отправлено: 21.05.2017 GMT0 часов.
я люблю ,когда покупая какойто товар был логотип магазина.Это солидней что ли .
Автор: KedUp, Отправлено: 22.05.2017 GMT0 часов.
странный вопрос для форума

Powered by Cotonti Print version