|
»Студенческий форум
https://studportal.net.ua/forums.php »БОЛТАЛКА https://studportal.net.ua/forums.php?c=bolt#bolt »Всяка-разна-интересна https://studportal.net.ua/forums.php?m=topics&s=4 »Питання до підприємців https://studportal.net.ua/forums.php?m=posts&q=2282 |
| Автор: Сладенькая, Отправлено: 21.05.2017 GMT0 часов. |
| Питання до підприємців: як ви упаковуєте товари або вироби, продаючи їх покупцям? Використовуєте звичайні пакети, або з логотипом? Або інші варіанти? |
| Автор: ♥ḾᾶлѐἯь₭ᾶЯ♥, Отправлено: 21.05.2017 GMT0 часов. |
| Я працюю в закладі харчування, тому в нас вся продукція, яку беруть клієнти з собою, упаковується в пластикові контейнери. Також є невеличкі пакети з назвою нашого закладу. Нам так зручно, вже звикли.) |
| Автор: Шоколадная_фАнТаЗиЯ, Отправлено: 21.05.2017 GMT0 часов. |
| Мені б теж було цікаво дізнатись відповіді. Планую зайнятись випіканням тістечок та тортів під замовлення, і теж необхідно подбати про удавку. |
| Автор: Юлия Цветкова, Отправлено: 21.05.2017 GMT0 часов. |
| Дивлячись на те, яка саме продукція реалізується у вас.) Якщо одяг чи сувеніри якісь, то можна було б замовити паперові пакети з нанесенням різних малюнків, патріотичних або нейтральних. Не думали про такий варіант https-ссылка ? Ну а якщо у вас харчова продукція, то, можливо, треба вибирати будь-який інший спосіб пакування. |
| Автор: Ambision, Отправлено: 21.05.2017 GMT0 часов. |
| Тут нужен спец в этом деле |
| Автор: olena85, Отправлено: 21.05.2017 GMT0 часов. |
| я люблю ,когда покупая какойто товар был логотип магазина.Это солидней что ли . |
| Автор: KedUp, Отправлено: 22.05.2017 GMT0 часов. |
| странный вопрос для форума |
| Powered by Cotonti | Print version |