Напечатать
»Студенческий форум
  https://studportal.net.ua/forums.php
»БОЛТАЛКА
  https://studportal.net.ua/forums.php?c=bolt#bolt
»Всяка-разна-интересна
  https://studportal.net.ua/forums.php?m=topics&s=4
»Підкажіть, будь ласка, перевіреного весільного фотографа у Тернополі
  https://studportal.net.ua/forums.php?m=posts&q=1432

Автор: Шоколадная_фАнТаЗиЯ, Отправлено: 07.11.2016 GMT0 часов.
Підкажіть, будь ласка, перевіреного весільного фотографа у Тернополі. Плануємо зіграти весілля взимку, и дуже хочеться, щоб були гарні світлини, з незвичайною точкою зору фотографа.)) Буду вдячна за рекомендації. До кого ви звертались?
Автор: Сладенькая, Отправлено: 07.11.2016 GMT0 часов.
У мене є знайомий, але він не професійний фотограф, займається для душі)) Але його роботи дуже гарні, чуттєві. Мені подобається, я б залюбки його запросила на своє весілля. Можу в нього запитати, чи погодиться він.
Автор: Алёнка Сидорова, Отправлено: 07.11.2016 GMT0 часов.
Я запитаю в своєї сестри, вона нещодавно виходила заміж, і вони з чоловіком теж наймали фотографа. Дуже гарні знімки вийшли, яскраві, емоційні. Потім напишу вам.
Автор: Юлия Цветкова, Отправлено: 07.11.2016 GMT0 часов.
# Шоколадная_фАнТаЗиЯ : Підкажіть, будь ласка, перевіреного весільного фотографа у Тернополі. Плануємо зіграти весілля взимку, и дуже хочеться, щоб були гарні світлини, з незвичайною точкою зору фотографа.)) Буду вдячна за рекомендації. До кого ви звертались?

У мене є знайомий фотограф у Тернополі, до якого зверталися все подружки, запрошували знімати їх весілля. Зайдіть на сайт . Там ви зможете подивитись приклади робіт, варіанти оформлення та ідеї. Дуже багато ідей для сезонних весіль, наприклад, осінніх та зимових, з аксесуарами та прикрасами. Думаю, вам сподобається працювати з цим майстром, він професіонал у своїй сфері. Проконсультуйтесь відносно деталей та тематики, розкажіть ваші побажання, і він все врахує.
Автор: StepanKO, Отправлено: 05.12.2016 GMT0 часов.
Даже я бы мог Вас пофотографировать, есть отличная камера Nikon D3100. Если захотите, то можем договориться, опыт сьемки у меня большой. Заодно могу сделать Вам свадебный фотоальбом.
Автор: DeepPurplreFan, Отправлено: 05.12.2016 GMT0 часов.
StepanKO думає, шо зняти весілля дуже просто? ні, друже, це зовсім непросто. Не говорячи вже про план зйомки і побудову сцен та композицій, чисто технічно треба мати кілька акумуляторів, різнофокусних об"єктивів, флешок та штативів. Тому, це доволі складна штука.
Автор: fotonik, Отправлено: 05.12.2016 GMT0 часов.
К сожалению, забыл как зовут того фотографа, что снимал наш выпускной в Политехе, у него получились отличные фото. Могу, разве что, посоветовать студию, которая нам делала выпускную фотокнигу. У них получилось прямо-таки произведение искусства, а не фотокнига, студия называется "Форма", вот ее сайт http-ссылка Посмотрите, думаю, что Вам понравится. Да и цены там хорошие.

Powered by Cotonti Print version